A73/318
Vilém Trsek (1862-1937)
KRAJINA SE SRNCEM
1923
Olej na plátně, 85x115 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. Trsek 1923". Rámováno.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč