Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Krajina se srncem

A73/318

Vilém Trsek (1862-1937)

KRAJINA SE SRNCEM

1923
Olej na plátně, 85x115 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. Trsek 1923". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč