A73/342
Joža Uprka (1861-1940)
DĚVČE S ČEPÁKEM V RUCE
10. léta 20. stol.
Olej na dřevěné desce. 40,5 x 69 cm. Děvče z Vlčnova v kroji s neglazovaným džbánkem v ruce na nádvoří domu s malovaným portálem dveří.
Rámováno v dobovém vyřezávaném zlaceném rámu ze Strážnice.
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Vydražená cena: 350 000 Kč
Vydražená cena: 350 000 Kč