Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Děvče s čepákem v ruce

A73/342

Joža Uprka (1861-1940)

DĚVČE S ČEPÁKEM V RUCE

10. léta 20. stol.
Olej na dřevěné desce. 40,5 x 69 cm. Děvče z Vlčnova v kroji s neglazovaným džbánkem v ruce na nádvoří domu s malovaným portálem dveří. Rámováno v dobovém vyřezávaném zlaceném rámu ze Strážnice.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Vydražená cena: 350 000 Kč