A73/345
Jaroslav Mašek (připsáno) (1891-1926)
KROJAČKA
Olej na plátně, adjustováno na sololitu, 55x41 cm, sign. vpravo dole "J. Mašek". Rámováno, zaskleno.
Jaroslav Mašek - plzeňský rodák, maloval zejména vesnické motivy a folkloristické žánrové obrazy z Chodska a Domažlicka.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč