Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Krojačka

A73/345

Jaroslav Mašek (připsáno) (1891-1926)

KROJAČKA

Olej na plátně, adjustováno na sololitu, 55x41 cm, sign. vpravo dole "J. Mašek". Rámováno, zaskleno.

Jaroslav Mašek - plzeňský rodák, maloval zejména vesnické motivy a folkloristické žánrové obrazy z Chodska a Domažlicka.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč