Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Folklorní motiv

A73/346

Rudolf Jelínek (1886-1964)

FOLKLORNÍ MOTIV

Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 39,5x41,5 cm, sign. vlevo dole "RUD. JELINEK". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč