Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Vesnice v zimě

A73/347

Štefan Prukner (1931-2011)

VESNICE V ZIMĚ

Olej na kartonu, 25x35 cm, sign. vpravo dole "PRUKNER". Rámováno. Stav A.

Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč