A73/347
Štefan Prukner (1931-2011)
VESNICE V ZIMĚ
Olej na kartonu, 25x35 cm, sign. vpravo dole "PRUKNER". Rámováno. Stav A.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč