Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Malé bakchanálie

A73/348

Štefan Prukner (1931-2011)

MALÉ BAKCHANÁLIE

1980
Olej na sololitu, 17,5x24 cm, sign. a dat. vpravo dole "PRUKNER 80". Rámováno. Stav A.

Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 600 Kč