A73/348
Štefan Prukner (1931-2011)
MALÉ BAKCHANÁLIE
1980
Olej na sololitu, 17,5x24 cm, sign. a dat. vpravo dole "PRUKNER 80". Rámováno.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 600 Kč
Vydražená cena: 1 600 Kč