A73/349
Jiří Surůvka (1961)
WIENER PILZFÜHRER
2000
Akryl na plátně, 80x100 cm, zn. vlevo dole "Wiener Pilzführer", sign. a dat. vpravo dole "Surúvka 00". Rámováno.
Stejnojmenná autorova samostatná výstava se v uvedeném roce konala v Gastatelier Kultur-Kontakt ve Vídni.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč