Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Wiener Pilzführer

A73/349

Jiří Surůvka (1961)

WIENER PILZFÜHRER

2000
Akryl na plátně, 80x100 cm, zn. vlevo dole "Wiener Pilzführer", sign. a dat. vpravo dole "Surúvka 00". Rámováno. Stav A. Stejnojmenná autorova samostatná výstava se v uvedeném roce konala v Gastatelier Kultur-Kontakt ve Vídni.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč