Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Mléčenka überfang

A73/509

MLÉČENKA ÜBERFANG

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Džbánek hruškovitého tvaru se širokou hubičkou a převýšeným uchem, bezbarvé sklo přejímané poloopakní bílou sklovinou, probrušovaný geometrický dekor, zlacená štafáž. V. 11 cm. Stav B. Prasklina pod uchem.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 2 900 Kč