A73/509
MLÉČENKA ÜBERFANG
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Džbánek hruškovitého tvaru se širokou hubičkou a převýšeným uchem, bezbarvé sklo přejímané poloopakní bílou sklovinou, probrušovaný geometrický dekor, zlacená štafáž.
V. 11 cm.
Prasklina pod uchem.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 2 900 Kč