A57/283
Bohumír Dvorský (1902-1976)
WALLFAHRT
Öl auf Holz, 15x41 cm, sign. rechts unten „Boh. Dvorský“. Gerahmt. Zustand A.
Bohumír Dvorský - S.udoval na pražské akademii u Prof. Nejedlého. Svůj tvůrčí život S.rávil na Sv. Kopečku u Olomouce. Mezi jeho nejčastější témata patřily Landschaft, barokní architektura und květinová zátiší. Poprvé vystavoval na S.épomocné výstavě krajinářů v Rubešově galerii in Prag.