A73/059
Johann Conrad Langen (1679-1744)
Johann Salver (1670-1738)
FRONTISPIZ (DOPPELSEITIG) AUS DEM BUCH DISCURSUS INAUGURALIS HISTORICO-POLITICO-PUBLICO-JURIDICUS DE POTISSIMIS PERSONARUM TAM IMPERANTIUM, QUÀM PARENTIUM IN IMPERIO JURIBUS
Würzburg, Johann Michael Kleyer, ca. 1720
Kupferstich auf Papier, 24,6x37 cm, signiert unten in der Mitte: "Herbip: a Ioanne Salver Sculpt: industria in Cupro Sculpta, apud quem etiam prostat.".
Startpreis: 500 CZK / 21 EUR