Startseite > Auktion > 73. Kunst und Antiquitäten > Frontispiz (doppelseitig) aus dem Buch Discursus inauguralis Historico-Politico-Publico-Juridicus De Potissimis Personarum Tam Imperantium, Quàm Parentium In Imperio Juribus

A73/059

Johann Conrad Langen (1679-1744)

Johann Salver (1670-1738)

FRONTISPIZ (DOPPELSEITIG) AUS DEM BUCH DISCURSUS INAUGURALIS HISTORICO-POLITICO-PUBLICO-JURIDICUS DE POTISSIMIS PERSONARUM TAM IMPERANTIUM, QUÀM PARENTIUM IN IMPERIO JURIBUS

Würzburg, Johann Michael Kleyer, ca. 1720
Kupferstich auf Papier, 24,6x37 cm, signiert unten in der Mitte: "Herbip: a Ioanne Salver Sculpt: industria in Cupro Sculpta, apud quem etiam prostat.".

Startpreis: 500 CZK / 21 EUR