Startseite > Auktion > 16. A69. Weihnachtsauktion von Kunst und Antiquitäten > THEATRUM BIBLICUM, Blatt Nr. 5

O16/030

THEATRUM BIBLICUM, BLATT NR. 5

1674
Kupferstich auf Papier, 210x258 mm. Vers Lukas 6:6: Luce sacra Christi curatur munere dextra. Arida gratuito quid Pharisea fremis). Originaldruck aus der Bibel „Theatrum Biblicum Hoc est historiae Sacrae - veteris et novi testamenti tabulis aeneis expressae“. Passepartout, gerahmt, verglast.

Startpreis: 950 CZK / 37 EUR

Abgeschlossene