Startseite > Auktion > 16. A69. Weihnachtsauktion von Kunst und Antiquitäten > THEATRUM BIBLICUM: Blatt Nr. 4

O16/029

THEATRUM BIBLICUM: BLATT NR. 4

1674
Kupferstich auf Papier, 210x260 mm. Lukas 5:18, Sic quem paralysis longo languere prostrauit A morbo soluit liberauitq fides). Originaldruck aus seltener Bibel „Theatrum Biblicum Hoc est historiae Sacrae - veteris et novi testamenti tabulis aeneis expressae“. Passepartout, gerahmt, verglast.

Startpreis: 950 CZK / 37 EUR

Abgeschlossene