O10/048
Neurčený autor
PORTRÉT DÍVKY V BÍLÝCH ŠATECH
1903
Barevná litografie na papíře, 350x290, zn. v tisku uprostřed dole "London Published February 2nd 1903 by John O`malley & Lon. 30 Gerrard Lt.W", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "C. R. Stock".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.