O10/049
Émile Munier (1840-1895)
MODLÍCÍ SE HOLČIČKY
Barevná litografie na papíře, adjustováno na plátně, 890x555 mm, zn. v tisku vpravo dole "LEGRAS. lith." a v tisku vlevo dole "E. MUNIER". Rámováno.