O10/079
Neurčený autor
UPPER CHEYNE ROW, LONDÝN
1979
Kresba tuší kolorovaná akvarelem, 245x220 mm (výřez pasparty), zn. a dat. v levém dolním rohu "UPPER CHEYNE ROW 1979", v pravém dolním rohu monogram "HB".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.