Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Upper Cheyne Row, Londýn

O10/079

Neurčený autor

UPPER CHEYNE ROW, LONDÝN

1979
Kresba tuší kolorovaná akvarelem, 245x220 mm (výřez pasparty), zn. a dat. v levém dolním rohu "UPPER CHEYNE ROW 1979", v pravém dolním rohu monogram "HB". Paspartováno, rámováno, zaskleno.