Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtyři kresby s motivy z cest

O10/080

Neurčený autor

ČTYŘI KRESBY S MOTIVY Z CEST

20. stol.
Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíře, variabilní rozměry, zn. tužkou vpravo dole, vlevo dole, uprostřed dole a vlevo nahoře. "Po Bajkalu . 18/1 18, Dairen - Dálný: 9/II - 22 II 18. Vchod do hřbitova Soluň - Turecká čtvrť 12/Ix 1918. Dairen 9/II. 22/II. S lodi "Jxion - Liverpool. Čínská "džunka". "