O10/081
Jaroslav Skrbek (1888-1954)
ANTONÍNŮV DŮL
1926
Kombinovaná technika - tuš a akvarel na papíře, 370x293 mm, zn. uprostřed dole "Antonínův důl", sign. a dat. vpravo dole "Jaroslav Skrbek 1926".
Rámováno, zaskleno.