O10/250
František Myslivec (1890-1965)
DVOJICE MINIATUR
Krajiny s dvojicí venkovanů. Olej na kartonu, 8x7 cm a 6x8 cm, sign. vlevo dole "Fr. Myslivec", na zadní straně opatřeno věnováním, sign. a dat. vpravo dole "Fr. Myslivec 1957", na zadní straně opatřeno autorským štítkem. Rámováno. Stav A.