Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na Nové Město na Moravě

O10/251

Bohumil Puchýř (1914-1985)

POHLED NA NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

1954
Olej na plátně, 46,5x81,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Boh. Puchýř 54". Stav A.