O10/251
Bohumil Puchýř (1914-1985)
POHLED NA NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
1954
Olej na plátně, 46,5x81,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Boh. Puchýř 54".