Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Z Holešovic

O10/252

Leopold Musil (1920-1997)

Z HOLEŠOVIC

1958
Olej na kartonu, 45x70 cm, sign. vpravo dole "Musil", na zadní straně přípis rukou autora: "L. Musil Praha I Perlova 6: Z Holešovic, olej, 45x70, 1958, 1.500 Kčs". Rámováno. Stav A.