Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Bez názvu

O13/205

Stanislav Zippe (1943)

BEZ NÁZVU

1997
Serigrafie na papíru, 400x620 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "8/30", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Zippe 97".