O13/205
Stanislav Zippe (1943)
BEZ NÁZVU
1997
Serigrafie na papíru, 400x620 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "8/30", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Zippe 97".