Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice portrétních bust generálů z napoleonských válek

O14/025

ČTVEŘICE PORTRÉTNÍCH BUST GENERÁLŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol.
4 miniaturní portrétní busty francouzských generálů na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Napoleon I. Bonaparte, Józef Antoni Poniatowski, Nicolas Jean-de-Dieu Soult a Jean Lannes. V. 9 - 9,5 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, vtlačená čísla modelů a štětcové značky dekoratérů. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  500 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.