Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice bust vojáků z napoleonských válek

O14/027

ČTVEŘICE BUST VOJÁKŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol.
4 miniaturní portrétní busty převážně britských vojáků na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Granátník, Střelec – Myslivec 1809, Dělostřelec 1804 a Granátník Den Kongelige Livgarde. V. 10 - 10,5 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, štětcové značky dekoratérů. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  1 400 Kč
16 příhozů
Prodáno