Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice bust vojáků z napoleonských válek

O14/027

ČTVEŘICE BUST VOJÁKŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol.
4 miniaturní portrétní busty převážně britských vojáků na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Granátník, Střelec – Myslivec 1809, Dělostřelec 1804 a Granátník Den Kongelige Livgarde. V. 10 - 10,5 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, štětcové značky dekoratérů. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  500 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.