Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Soubor nápojového skla (27 ks)

O14/044

SOUBOR NÁPOJOVÉHO SKLA (27 KS)

Čechy, konec 19. - 20. stol.
Soubor sklenic převážně na nožce, většinou tzv. "grogovky", bezbarvé, resp. barevné sklo foukané či lisované do formy, zdobené brusem, leptem, pískováním, matováním, malbou vysokými emaily především s florálními motivy v secesní stylizaci a zlacením, v jednom případě upomínkový motiv "Pozdrav se sv. Hostýna". V. 9,5 - 15,5 cm. Stav A-B. Místy drobné odštěpky převážně na okrajích.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: YICT  4 000 Kč
33 příhozů
Prodáno