Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrný nástolec

O14/099

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Okolo 1930
Dvouuchá mísa na nízké patce a s konvexně-konkávními stěnami, Ag 900/1000, celková hmotnost 1217,15 g, 40x20,5x12 cm, značeno výrobcem. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 23 000 Kč

Nejvyšší příhoz: JOPM  23 000 Kč
1 příhoz
Prodáno