O14/099
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
Okolo 1930
Dvouuchá mísa na nízké patce a s konvexně-konkávními stěnami, Ag 900/1000, celková hmotnost 1217,15 g, 40x20,5x12 cm, značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.