O14/100
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
Itálie,
20. stol.
Mísa v klasicistním tvarosloví, oválný půdorys na vyšší stupňovité patce, dvojité žebrované postranní úchyty zakončeny plastickým akantem a reliéfní palmetou, ražené listovcové bordury, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 817,15 g, 38,5x18x17,5 cm, italské výrobní značky a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.