Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrný nástolec

O14/100

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Itálie, 20. stol.
Mísa v klasicistním tvarosloví, oválný půdorys na vyšší stupňovité patce, dvojité žebrované postranní úchyty zakončeny plastickým akantem a reliéfní palmetou, ražené listovcové bordury, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 817,15 g, 38,5x18x17,5 cm, italské výrobní značky a ryzostní číslo. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 15 900 Kč

Skončeno