Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrný nástolec

O14/101

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Itálie, 20. stol.
Velká mísa na oválném půdorysu s vyšší patkou, stěny s reliéfně tordovaným dekorem, obloučkový okraj s aplikovanými uchy. Ag 800/1000, celková hmotnost 1469,85 g, 50,1x26x23 cm, značeno výrobcem, "Bellotto" a ryzostním číslem. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Nejvyšší příhoz: JOPM  28 000 Kč
1 příhoz
Prodáno