O14/101
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
Itálie,
20. stol.
Velká mísa na oválném půdorysu s vyšší patkou, stěny s reliéfně tordovaným dekorem, obloučkový okraj s aplikovanými uchy. Ag 800/1000, celková hmotnost 1469,85 g, 50,1x26x23 cm, značeno výrobcem, "Bellotto" a ryzostním číslem.
Osvědčení puncovního úřadu.