Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrný nástolec

O14/102

STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC

Itálie, 20. stol.
Hlubší mísa kruhového půdorysu na vyšší patce, reliéfně žebrovaná, v horní části formovaná do čtyřlistu. Ag 800/1000, celková hmotnost 927,95 g, Ø 25 cm, v. 18,5 cm, italské výrobní značky a ryzostní číslo. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 17 500 Kč

Nejvyšší příhoz: JOPM  17 500 Kč
1 příhoz
Prodáno