Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Staroměstské náměstí v Praze

O14/152

Aleša Vaic (1920-2009)

STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

Barevný lept na papíru, 293x225 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "autorský tisk", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Aleša Vaic". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Nejvyšší příhoz: ESHZ  210 Kč
2 příhozy
Prodáno