Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vranov nad Dyjí

O14/153

Otakar Hauska (1874-1926)

VRANOV NAD DYJÍ

1922
Kombinovaná technika - perokresba a akvarel na papíru, 252x141 mm (výřez pasparty), zn. a dat. vpravo dole "hanyka 1922". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.