Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Procházka horskou krajinou

O14/157

Anonym

PROCHÁZKA HORSKOU KRAJINOU

19. stol.
Olej na plátně, 51x70 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AIZG  3 300 Kč
5 příhozů
Prodáno