Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Říční krajina se stromy

O14/158

Neznámý autor

ŘÍČNÍ KRAJINA SE STROMY

Olej na plátně, 76x91 cm, sign. vpravo dole, špatně čitelné, snad “RV“. Rámováno. Stav B. Při pravém dolním rohu mírná krakeláž.