Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Vysočina

O14/160

Eduard S. Kostrhon (1910-1966)

VYSOČINA

1939
Olej na plátně, 65x85,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Kostrhon 39“. Rámováno.

E. S. Kostrhon - brněnský malíř, studoval architekturu na technice v Praze. Účastnil se výstav S.V.U. a Zlínských salonů.

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Skončeno