Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Kaštel Lukšić

O14/159

Jindřich Havlíček (1882-?)

KAŠTEL LUKŠIĆ

1924
Olej na kartonu, 25x33 cm, sign. a dat. vpravo dole: "J. HAVLÍČEK 24". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Bonacco Kaštel Lukšić, 1924". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 700 Kč

Nejvyšší příhoz: PPVX  2 700 Kč
1 příhoz
Prodáno