Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Letní krajina se stafáží

O14/161

František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

Olej na lepence, 9,3x12x7 cm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "F. Myslivec". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Skončeno