Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Zimní krajina se stafáží

O14/162

František Myslivec (1890-1965)

ZIMNÍ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

1956
Olej na lepence, 5,3x7,8 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Fr. Myslivec 1956". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Skončeno