Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Mürzthal bey Kapfenberg

O16/016

Ferdinand Runk (1764-1834)

MÜRZTHAL BEY KAPFENBERG

Kolorovaná litografie na papíře, 270x390 mm, zn. v tisku vlevo dole "del. Mürzthal bey Kapfenberg" a vpravo dole Mürzthal pres de Kapfenberg. Liegler". Rámováno, zaskleno.