Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Mürzthal bey Kapfenberg

O16/016

Ferdinand Runk (1764-1834)

MÜRZTHAL BEY KAPFENBERG

Kolorovaná litografie na papíře, 270x390 mm, zn. v tisku vlevo dole "del. Mürzthal bey Kapfenberg" a vpravo dole Mürzthal pres de Kapfenberg. Liegler". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Probíhá
Končí 12. 12. 2021. 14:15:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.