Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Pohled k vídeňské Katedrále sv. Štěpána

O16/017

Johann Jacob Hoch (1750-1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA

1814
Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Johann Jacob Hoch - syn dvorního malíře v Mohuči, Johanna Gustava Hocha. Proslul svými technickými schopnosti v oblasti malby kvašem.

Vyvolávací cena: 4 600 Kč

Probíhá
Končí 12. 12. 2021. 14:16:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.