Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Weißgerberlände Wien

O16/018

WEISSGERBERLÄNDE WIEN

1892
Akvarel na papíře, 210x333 mm, zn. vlevo dole "Weißgerberlände Wien 910 53/55", sign. a dat. vpravo dole "Ant. Langstebner 1892". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Skončeno