O16/041
Egon Wallburg (1911-2004)
DVOJICE AKVARELŮ - KOŇSKÉ DOSTIHY
1940
Akvarel na papíře, 235x330 mm, sign. a dat. vpravo dole "Wallburg Egon 940.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.