Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Kostel sv. Jakuba

O16/044

František Kobliha (1877-1962)

KOSTEL SV. JAKUBA

1913
Dřevoryt na papíře, 377x275 mm (výřez pasparty), zn. a dat. v tisku vlevo dole „FK13“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „FKobliha“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Skončeno