Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > PETERSDOM

O16/045

Emil Singer (1881-1942)

PETERSDOM

Lept na papíře, 210x151 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "Brünn "Petersdom", taktéž pod tiskem tužkou uprostřed dole "Original. Radierung.", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Emil Singer". Rámováno, zaskleno.

Emil Singer - rakouský grafik narozený v Kyjově na Moravě. Specializoval se především na techniku leptu a tematicky na pohledy na města a jejich zákoutí.