Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > PONT SULLY V ZIMĚ, PAŘÍŽ

O16/048

František Tavík Šimon (1877-1942)

PONT SULLY V ZIMĚ, PAŘÍŽ

1926
Barevný lept na papíře, 329x382 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou, v tisku vpravo dole autorským razítkem s monogramem "TFŠ", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "T. F. Šimon". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 442. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Skončeno