Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Letadlo

O16/062

Kamil Lhoták (1912-1990)

LETADLO

1980
Kombinovaná technika: kresba tuší kolorovaná akvarelem na ručním papíře, 135x215 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Kamil Lhoták 80", celkový rozměr s rámem 355x440 mm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

Nejvyšší příhoz: TNDX  60 000 Kč
18 příhozů
Prodáno