Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Grenoble, rue St Laurent, 1978

O16/061

Ivan Theimer (1944)

GRENOBLE, RUE ST LAURENT, 1978

1978
Kolorovaná kresba tuší, 340x470 mm, zn. tužkou v pravém rohu "Grenoble rue St Laurent 1978" a sign. a dat. rovněž v pravém rohu tužkou "Theimer 1978". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Olomoucký rodák, významná postava českého výtvarného exilu, sochař a malíř působící v Paříži.

Vyvolávací cena: 39 000 Kč

Nejvyšší příhoz: EMYX  41 000 Kč
2 příhozy
Prodáno