Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Audience u Císaře Rudolfa

O16/065

Adolf Born (1930-2016)

AUDIENCE U CÍSAŘE RUDOLFA

Barevná litografie na papíře, 470x370 mm, zn. vlevo dole "42/70", sign. vpravo dole "ABorn". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.

Vyvolávací cena: 16 000 Kč

Nejvyšší příhoz: NLAO  32 000 Kč
16 příhozů
Prodáno