Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Pozdravy od dědečka

O16/066

Adolf Born (1930-2016)

POZDRAVY OD DĚDEČKA

Barevná litografie na papíře, 270x530 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou „aut. tisk „Pozdravy od dědečka“, sign. vpravo pod tiskem tužkou "ABorn". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Nejvyšší příhoz: NLAO  34 000 Kč
13 příhozů
Prodáno