Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Akt mladé dívky

O16/070

Vlastimil Zábranský (1936-2021)

AKT MLADÉ DÍVKY

Mastný pastel na papíře, 280x210 mm, sign. tužkou dole uprostřed kresby "Zábranský". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Nejvyšší příhoz: HIAO  14 000 Kč
4 příhozy
Prodáno