Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Před vesnicí (Vor dem Dorf)

O16/108

Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904)

PŘED VESNICÍ (VOR DEM DORF)

1888
Olej na kartonu, 21,5x39 cm, sign. a dat. vpravo dole "C. Kuwasseg, 88". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

Nejvyšší příhoz: WMMB  30 000 Kč
12 příhozů
Prodáno