Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Romantická krajina se stafáží

O16/109

Anonym

ROMANTICKÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

19. stol.
Olej na plátně, 43x53 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Skončeno